LOCKSS Publisher Manifest

<< Previous | Next >>

Archive of Published Issues: 2024


Front Matter

Front Matter associated with this Archival Unit includes:


Metadata

Metadata associated with this Archival Unit includes:

Journal URL http://eree.khpi.edu.ua/
Title Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Енергетика: надійність та енергоефективність
Publisher National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute"
Description http://eree.khpi.edu.ua/sitemap
ISSN 2224-0349
Language(s) English (en_US)
Українська (uk_UA)
Publisher Email visnyk.eree@khpi.edu.ua
Copyright


Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.


Автори, які публікують статті у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:  1. Автори отримують право на авторство своєї роботи одразу після її публікації та назавжди зберігають це право за собою без жодних обмежень.

  2. Дата початку дії авторського права на статтю відповідає даті публікації випуску, до якого вона включена.

  3. Автори передають журналу право першої публікації свого рукопису на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License, яка дозволяє іншим особам вільно читати, завантажувати, копіювати і роздруковувати представлені матеріали, здійснювати пошук контенту та посилатись на опубліковані статті, поширювати їх повний текст і використовувати з будь-якою законною некомерційною метою (в тому числі з навчальною або науковою) та обов'язковим посиланням на авторів робіт і первинну публікацію у цьому фаховому виданні.

  4. Опубліковані оригінальні статті в подальшому не можуть використовуватись користувачами (окрім авторів) з комерційною метою або поширюватись сторонніми організаціями-посередниками на платній основі.

  5. Редакція журналу заохочує розміщення авторами рукопису статті в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності і динаміці цитування.

  6. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження статті у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати її в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на первинну публікацію у цьому журналі.

LOCKSS

LOCKSS system has permission to collect, preserve, and serve this Archival Unit.

The Public Knowledge Project

Open Journal Systems was developed by the Public Knowledge Project.